KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088074
nr 1408 8074
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -56. Olja på pannå, 72x35cm, yttermått inklusive ram: 76x39cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:48:06
19/7 16:40:00
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman